Bestuur BC Zwijndrecht VZW


Download hier onze organigram van het bestuur.
Voor info in verband met de club kan je mailen naar secretariaat@bczwijndrecht.be


Voorzitter

Fons Janssens

Email: voorzitter@bczwijndrecht.be

Penningmeester

Rudi Jacob

Email:penningmeester@bczwijndrecht. be

Secretaris

Anja Jordaens

Email: secretariaat@bczwijndrecht.be

Jeugd

Annemie Verlent / Stefan Verbraeken

Email: jeugd@bczwijndrecht.be

Recreanten

Anja Jordaens / Fons Janssens

Email: recreanten@bczwijndrecht.be

Senioren 50+

Herman Claessens

Email:senioren@bczwijndecht.be

Competitie

Tom Willems

Email: competitie@bczwijndrecht.be

Evenementen

Tbd

Email: evenementen@bczwijndrecht.be

Tornooien

Tbd

Email:toernooi@bczwijndrecht.be

Privacy

Tbd

Email:privacy@bczwijndrecht.be